Адреса для кореспонденції:​
Україна 71709 Запорізька область, м. Токмак, вул. Куйбишева, 59
Приймальна директора:
+38 (06178) 2-20-56
office@pokovka.com.ua

Про Компанію

Про Компанію

ПрАТ «Токмацький ковальсько-штампувальний завод» є спеціалізованим підприємством з виробництва поковок масою від 0,14 кг до 50 кг методом гарячого об'ємного штампування. Підприємство має замкнутий цикл виробництва, що включає проектування поковок і інструменту, технологічну і інструментальну підготовку виробництва, вхідний контроль сировини, штампування, а також термічну обробку з фінішними операціями.

Основна група ковальсько-пресового устаткування представлена 27-ю технологічними лініями на базі кривошипних гарячоштампувальних пресів і горизонтально-кувальних машин що дозволяє виробляти гарячоштампувальні поковки складної форми і підвищеної точності при високому коефіцієнті використання металу.

На сьогоднішній день освоєно 2500 найменувань поковок, встановлена потужність підприємства – до 15 тисяч тонн поковок в рік.

З 2003р. систему менеджменту  якості сертифіковано до відповідності міжнародного стандарту ISO 9001. Зараз органом по сертифікації є компанія BUREAU VERITAS Certification. Зараз розпочато підготовку до впровадження системи менеджменту якості згідно із стандартом ISO/TS 16949.

Завантажити презентацію ТКШЗ